Reference

Vizitkou fotografa je jeho práce. Každé focení má svou osobitou atmosféru. Kromě  získávání nových zkušeností někdy  dojde i na prověření zdatnosti všech zúčastněných, což může být opravdu sranda.

 Děkuji za setkání, příjemné chvíle a milá slova.

Touto recenzí bych chtěl vyjádřit velkou a maximální spokojenost za těhotenské fotky, které nám fotila úžasná a velice pozitivní osoba Lucka. Ne jen že umí tvořit lidem úsměv na tváři nádhernými fotkami, ale i svým velice pozitivním a úžasným chováním k lidem. Focení s Luckou není jen o focení, ale i o zábavném povídání, které vám při samotném focení neustále tvoří úsměv na tváři. Chtěl bych tímto psaním doporučit všem co chtějí mít nádherné fotky a zábavné focení s velice pozitivním přístupem.
Dominik Steinbauer
tatínek
Focení s Luckou (Lucií) můžu jen doporučit. Její klidný, profesionální přístup, vztah s klientem, to vše je příkladem dobře odvedené práce. A výsledné fotografie podle toho vypadají 😊. Dokonalé.
Markéta Tomášková
květinářka, pekařka
Co se mi, krom výsledných fotografií, líbilo nejvíce byl lidský a osobní přístup. Focení s Lucií nebylo jen o tom „udělat fotku“ ale navodit příjemnou atmosféru, u které se člověk uvolní a společně zasměje. A ačkoliv nestojím před objektivem ráda, u vás jsem si to užila. Ještě jednou moc děkuji za fotografie a velmi mile strávený čas.
Jessica Bozková
HR & Office manažer, BEOHEMIJA CS s.r.o.
Práci Lucie Hejnalové jsem poznala poprvé, když jsem si prohlížela fotografie z akce „Poznej svého farmáře“. Svěží, živé, emočně bohaté, příjemné, pohodové… Přesně vystihovaly atmosféru dne, který jsme si všichni na sklonku léta užili. Ano, bylo tam i to slunce, jiskra, pohoda, úsměv, zábava. Proto jsem s potěšením přijala nabídku, aby k nám na pracovní setkání přijela fotit právě paní Lucie. Tentokráte šlo především o fotografie z interiéru. Opět jsem byla velmi spokojená. Zachytila totiž to, o co hlavně šlo. Smysl setkávat se osobně. Děkuji Lucie.
Vanda Myšáková
SZIF
Lucka nám fotila akci Festival deskových her. Zachytit atmosféru, která na festivalu panovala, byla z fotek všeříkající. A spokojenost rodičů a jejich komentáře, které nám posílají, je asi vizitka, kde není třeba slov…. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Lucie Zajícová
za tým pořadatelů
Musím Lucii doporučit každému, kdo si chce něco nechat nafotit ať se s ní domluví. Její profesionální spolupráce a ochota je super.
Markéta Nováčková
Farmavevsi.cz
Děkuji fotografce Lucce za krásné fotografie mých dcer, které vznikly mou časovou nouzí velmi rychle u mě na zahradě. Taková rychloakce. Takže fotografka velmi dobře zvládá i bojové podmínky naprosto nefotogenického místa. V krásném prostředí umí fotit kde kdo. U nás jen opravdový profík. Fotky jsou nádherné, není co vytknout a výsledný fotoobraz obdivuje každá naše návštěva. Na fotkách se snažila zachytit jedinečné okamžiky a vytvořit tak vzpomínku, kterou si chceme uchovat nejen v paměti. Detail, kde jsem vidět v oku mé mladší dcery já, je dechberoucí. U focení jsme se cítili dobře a uvolněně. Ani nejmladší dcerka se vůbec nebála. Těšíme se na další spolupráci!
Eva Salvová
Děkuji Lucie! Vážně, děkuji. Nevěřila jsem že i já můžu před tvůj objektiv, ale ano, můžu a za to vděčím tvému přístupu, tvým schopnostem a pevným nervům. Focení naší netrpělivé fenky a věčně nespokojené mé osoby by každý neustál, ale ty jsi to zvládla s neuvěřitelnou trpělivostí. Už teď se těším na další!
Barbora Lamancová
Děkuji za krásné fotky paní fotografce. Má profesionální přístup a spolupráci, cit pro detail a umí skvěle navodit atmosféru pro daný typ fotky.
Veronika Nešporová
Fotografování dětí a zvířat je snad to nejtěžší, jelikož nedokážeme ovlivnit, zdali budou spolupracovat. Avšak s Luckou probíhalo vše v naprosté pohodě. Ochotně přijela za námi na statek a pořídila nám spoustu krásných fotografii.
Marie Raszyková
Jako zákazník oceňuji a vážím si spolehlivosti, zodpovědnosti, vysoké úrovně kvality nejen fotek, ale i samotného profesionálního přístupu. Při focení dává Lucie možnost zapomenout na okolní svět a ponořit se do světa fotografování s perfektním výsledkem. Z okamžiku umí vytáhnout ten správný a opravdový moment, díky němuž lze v jejich fotkách nalézt vášeň, styl a především přirozenost. Neskončíte jen u jednoho foceni…
Lenka Schreiberová
Dobře fotí, klidně si k tomu i lehne na zem :-), má s klienty pevné nervy, kamarádská a ty fotky stojí za to 😀
Monika Baščíková