-

Prostě bota
V dnešní uspěchaní době si lidé nevšímají sebe sama, svých blízkých, natož obyčejných věcí kolem sebe. To je škoda. Kdyby jsme měli přece jen trochu času dívat se kolem, museli bychom se někdy pozastavit nad tím, kde se to tu vzalo? Při jedné projížďce zapadlými ulicemi Ostravy jsem narazila na boty. Jen tak si ležely…
-

Tohle se mi občas stane
Zabalím si foťák, stativ a všechny ty své serepetičky. Zásadně s sebou tahám všechno. Jakmile totiž něco nechám doma, je mi více než jasné, že by mi to naprosto životně chybělo. A jdu. Vím přesně pro co. Mám v hlavně naprosto jasnou představu, jakou fotku si chci donést domů. V tomhle budu vždy naštěstí naivní. Po…
